KONST / Litografier / Färglitografi 14502023
nr 1450 2023
Mikael Frygelius
(1952-2001), Sverige
Stallmästaregården. Signerad, numrerad 114/180. Färglitografi. Bladets mått: 64x52 cm, yttermått inklusive ram: 78x66
Mikael Frygelius, svensk målare född i Kristinehamn 1952, död i Stockholm 2001.
Utrop:
800 kr
Såld:
1.100 kr
måndag 21 februari 2022
kl 20:14:32
500 kr
450 kr
500 kr (Budbetjänt)
600 kr
700 kr
900 kr
1.100 kr
21 feb
Stockholm
Läs mer om Stockholm
Mikael Frygelius
Läs mer om Mikael Frygelius